רמת גן

רמת גן

Body Motion רמת גן

כל שיעורי הפילאטיס ב  Body Motionרמת גן מנוהלים על ידי מדריכי פילאטיס מיומנים המומחים לעזור לך להגיע ליעדים שלך מתוך גישה הוליסטית. אנו מאמינים שזה הכוח המניע מאחורי ההצלחות שלנו עד כה. בנוסף, יש לנו קהילה מדהימה משלנו, מדריכי פילאטיס מקצועיים וחברים מסורים להודות לך.

בנוסף לכך שיעורי הפילאטיס שלנו ב- Body Motion הזמינים ברמת גן חורגים משיעורי הליבה שלנו. אנו מציעים מפגשי ציוד קבוצתי במסגרת התוכנית שלנו ב- Body Motion ברמתגן לאנשים המחפשים אימון קליני ממוקד באמצעות פילאטיס רפורמר וציוד פילאטיס אחר. מפגשים אלה מתאימים גם ללקוחותינו טרום הלידה המשתמשים בפילאטיס רפורמר עם גישה קלינית לתחזוקת רצפת האגן והפעלת הליבה במהלך ההריון והחלמה בתקופה שלאחר הלידה.

פילאטיס מתמקד מאוד בכוח הליבה וביציבות. זוהי שיטת אימונים שפותחה על ידי ג’וזף פילאטיס בה מבוצעים תרגילי כוח איטיים ומדויקים עם שליטה בנשימה. זה תרגיל נהדר למי שמחפש אימון בעל השפעה נמוכה שיאתגר ויכשיר את כל השרירים שלך לעבוד בצורה אופטימלית כדי למנוע פציעות וכאבים.

פילאטיס הוא גם תוספת מצוינת לכל תכנית לפציעה או שיקום כאבי גוף וזו אחת הסיבות שהוא תומך כל כך טוב בלקוחות שלנו. זה גם אימון נהדר לכלול בשבוע שלך כדי לוודא שאתה עובד על יסודות התנועה שלך, בין אם זה התרגיל העיקרי שאתה עושה בשבוע שלך או חלק מתוכנית אימונים גדולה יותר.

Signup Today! https://bodymotion.co.il/contacts

Instagram:@bodymotionstudios | Whatsapp: +972543452404
Facebook: @bodymotion.tlv | Tel:039595355

תגובות

כתובת דוא"ל שלך לא תוצג

× How can I help you
דילוג לתוכן