פילאטיס מכשירים הרצליה

ברוכים הבאים למרכז פילאטיס מכשירים הרצליה - הסטודיו המוביל באזור!

בסטודיו לפילאטיס מכשירים הרצליה תמצאו ציוד ומיטות פילאטיס חדשניים ומתקדמים המעצימים את חווית התרגול,  זאת בשילוב ליווי אישי ומקצועי של צוות הסטודיו המנוסה שלנו.

צוות המדריכות והמדריכים, המחזיקים בתעודה מאמן פילאטיס מכשירים מקצועי,  יספק לכם הוראה מקצועית מדויקת ויתאים את האימונים לרמתכם ולצרכיכם האישיים.

כל השיעורים בסטודיו; שיעורי תרגול על מיטת פילאטיס מכשירים, אימון אימהות וילדים ואימון פילאטיס בר אורכים כחמישים וחמש דקות ובקבוצות קטנות של עד שמונה מתאמנות ומתאמנים וזאת על מנת לקיים אימון פילאטיס בו תקבלו את מירב תשומת הלב האישית והמקצועית של המדריכות. בואו ליהנות מאווירה מקצועית, נעימה ואישית.

איפה? הסניף שלנו ממוקם בכתובת הנדיב 71, קומה 3, בהרצליה הירוקה

שעות פעילות:

א’-ה’ בין השעות 7:30-12:30 | 17:00-21:00 

ו׳ בין השעות 7:30-12:30

פילטיס מכשירים אבן יהודה
פילטיס מכשירים בתל אביב

מה תמצאו בסטודיו לפילאטיס מכשירים בהרצליה?

מיטת פילאטיס “קאדליק” הידועה גם בשם “מיטת המלכים” או מיטת “פילאטיס טרפז” היא מכשיר פילאטיס חדשני ומרכזי בתרגול פילאטיס מכשירים. המיטה מורכבת ממסגרת יציבה ובעלת שטח עבודה רחב ונוח.
על המסגרת מותקנים מכשירים נוספים כמו: ברים, רפידות, קפיצים וכדומה.

“מיטת הטרפז” מאפשרת למתאמנים לבצע תרגילים במגוון מצבים וזוויות. מיטת הפילאטיס הזו מספקת תמיכה ויכולת לשלוט בתנועות בדיוק מוגבר ובך מאפשרת לגוף להתפתח ולהתחזק.  המיטה מתאימה למתאמנים בכל רמה, החל ממתחילים ועד מתקדמים, וניתן להתאים את התרגילים לצרכים הפרטיים של כל אדם.

מיטת פילאטיס “קדילאק” קיימת בסטודיו לפילאטיס מכשירים הרצליה בלבד!

התחילו את המסע שלכם והצטרפו אלינו לסטודיו פילאטיס מכשירים בהרצליה לחוויה מעצימה ומחזקת
ניתן לבחור בין מנוי חודשי לכרטיסיה בהתאם לתדירות האימונים הרצויה 

שיעור פילאטיס בר

בואו לאתגר את עצמכם בשיעורי פילאטיס בר!

אימון מרענן וממכר המשלב את הטכניקות מתרגולי הבלט והפילאטיס.  אימון פילאטיס בר שם דגש על עיצוב הגוף תוך התמקדות באזורי הירכיים, ידיים ובטן.באמצעות בר הבלט נתרגל סדרות אשר נלקחו מפילאטיס קור- תרגולים בעמידה וישיבה המתמקדים בחיזוק והארכת החלק העליון והתחתון של הגוף.

למי מתאים אימון פילאטיס בר?

תרגול זה מתאים למתאמנים אשר רוצים לשפר את הכושר שלהם, להאריך שרירים, עצב את הגוף ולחזק את שרירי הליבה. השיעור מותאם לכל הרמות.

אימון פילאטיס
פילאטיס מכשירים בתל אביב

האם פילאטיס מכשירים מתאים למתחילים?

פילאטיס מכשירים מתאים לאנשים בכל הגילאים ובכל רמות היכולת- כולל מתחילים. 

המכשירים (רפורמר, מיטת פילאטיס ועוד) מעניקים למתרגלים תמיכה ומאפשרים להם ללמוד את התנועות בצורה בטוחה ומדויקת, מה שמחזק את הביטחון של המתאמנים ומקטין את הסיכון לפציעות.

בשיעורי פילאטיס מכשירים בסטודיוז שלנו אנו מקפידים על אימונים בקבוצות קטנות ואינטימיות על מנת לאפשר לכל מתאמן ומתאמנת להבין את הבסיס של הפילאטיס, ללמוד את התנוחות השונות בצורה ממוקדת ולבנות ביטחון בעצמם בתוך התרגול.

צוות המדריכות המקצועי והמנוסה יהיה שם בכל שלב כדי להדריך אתכם ולוודא שאתם מבצעים את התנועות בצורה בטוחה ויעילה.

הצטרפו אלנו לסטודיו הפילאטיס מכשירים המוביל בהרצליה.

לא בהרצליה? אנחנו מלמדים גם פילאטיס מכשירים ברמת גן!

פילאטיס מכשירים בהרצליה

רוצים להצטרף? השאירו לנו פרטים כאן