ערכת צמחי מרפא ייחודית לניקוז רעלים ופעילות תקינה של מערכת העיכול

את ערכות צמחי המרפא שלנו פיתחנו עם חברת אִיַיר צמחי מרפא IYAR HERBALS שהוקמה בשנת 2015 ומתמחה בפיתוח פורמולות צמחי מרפא ייחודיות לקהל המקצועי והפרטי תוך התבססות על עקרונות הרפואה הסינית עם התאמה לחיי היום יום בעולם המערבי.
.jpg

יצרנו את BODYHERBALS כחלק מארגז הכלים העומד לרשותנו כ-BODYMOTION

ארגז כלים מגוון המאפשר יצירת חיים מאוזנים ובריאים יותר.
הפורמולות הייחודיות שפיתחנו, משלבות מדע, ידע מסורתי ברפואת צמחים וחומרי גלם איכותיים
כדי לאפשר תפקוד מיטבי של הגוף והנפש ושמירה על הבריאות.

Body Herbals & Iyar

חברת אִיַיר צמחי מרפא IYAR HERBALS הוקמה בשנת 2015 ומאז מייצרת פורמולות צמחי מרפא באיכות גבוהה לקהל הפרטי והמקצועי. הפורמולות מיוצרות בארץ, ככל שניתן וההרכבים מבוססים על עקרונות הרפואה הסינית עם התאמה לצרכי אורח החיים המערבי.

BOOST למערכת העיכול

פורמולה ייחודית של צמחי מרפא בשימוש מסורתי לצורך חיזוק מערכת העיכול, הזנה אנרגטית וחיזוק המערכת החיסונית. שילוב צמחי המרפא בפורומולה מסייע בטיפול במצבי חולשה, עייפות, עיכול חלש, נפיחות בטנית, יציאות משתנות ונטייה להתקררות. הצמחים פועלים באופן סינרגי בטיפול ומניעה של סכרת, מניעת מחלות לב וכלי דם, מניעת דלקת, איזון כולסטרול ושומנים בדם וטיפול במצבי סטרס (עקה).

רכיבים: ליקוריץ’ (Glycyrrhiza DGL), ג’ימנמנה, אשווגנדה, תמצית זרעי שומר, סיבי קונג’אק.

Body-M04
Body-M03

RESHAPE לניקוז רעלים

פורמולה ייחודית של צמחי מרפא המשמשת כבר אלפי שנים לניקוז רעלים מהכבד, ניקוי הדם, שיפור תהליכי הפינוי בגוף ואיזון רמות השומנים בדם. שילוב צמחי המרפא מסייע בסילוק רעלנים, הפחתת דלקתיות ושיפור זרימת הדם.

רכיבים: ג’נטיאנה, בופלאורום, שורש שן הארי, גדילן מצוי, שורש כורכום, תלתן אדום.

  • ייצור הפורמולות נעשה במפעל המחזיק ברשיון יצרן והיתר תנאי ייצור נאותים (GMP) העומדים בתקני משרד הבריאות.
  • תוכן זה הוא בעל אופי של סקירה כללית בלבד והמידע בו אינו התוויתי ואינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהריון, מניקות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

רוצים להצטרף? השאירו לנו פרטים כאן