אימון פילאטיס אמהות וילדים

חווית אימון ייחודית בסטודיו חדשני ושיעורים מיוחדים ומותאמים למתאמנות ולמתאמנים

סטודיו לפילאטיס מכשירים בהרצליה הוא מרכז אימון חדשני ויוצא דופן המציע את הפתרון המושלם לאלו שרוצים לשדרג את הכושר הגופני שלהם ולשפר את בריאות הגוף והנפש. בניית השרירים, שיפור האיזון הגופני, תמיכה בגב ובשוליו, והפחתת כאבים גופניים – כל אלו הם חלק מהיתרונות המרשימים שניתן להשיג דרך תרגולי פילאטיס מכשירים.

בואו להתאמן איתנו בסטודיו לפילאטיס מכשירים בהרצליה, הירשמו לשיעור הראשון שלכם במסע לחיזוק הקשר בין כושר גופני לרווחה פנימית ויצירת איזון בין גוף ונפש.

צוות מדריכות מנוסות ומקצועיות

צוות המדריכות בסטודיו לפילאטיס מכשירים בהרצליה הוא צוות מקצועי ומנוסה שילווה אתכם וידע לייעץ לכם בכל שלב של דרככם בתרגול הפילאטיס. הצוות שלנו בבודי מושיין יבין יחד איתכם מהם הצרכים והרצונות הספציפיים שלכם וידע להתאים להם את תכנית האימונים. הצוות של בודי מושיין כאן כדי לעזור לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

כל השיעורים בסטודיו; שיעורי תרגול על מיטת פילאטיס מכשירים, אימון אימהות וילדים ואימון פילאטיס בר אורכים כחמישים וחמש דקות ובקבוצות קטנות של עד שמונה מתאמנות ומתאמנים וזאת על מנת לקיים אימון פילאטיס בו תקבלו את מירב תשומת הלב האישית והמקצועית של המדריכות.
בואו ליהנות מאווירה מקצועית, נעימה ואישית.

אימון פילאטיס לאימהות וילדים

ילדת לאחרונה? קודם כל מזל- טוב!

אנו בבודי מושיין סטודיו לפילאטיס מכשירים הרצליה, מציעים תרגולי פילאטיס מכשירים המהווים אימון גופני נהדר המותאם ליכולותייך ולמצבך הפיזי שלאחר הלידה. אימון פילאטיס אימהות וילדים הוא אימון בסגנון שונה אשר מתמקד בשילוב הילדים באימון הפילאטיס של האימהות. זהו אימון אשר מטרתו ליצור חוויית אימון חיובית ומרשימה, תוך כדי שמירה על קשר רגשי ומחובר בין האם והילד.

יתרונות אימון אימהות וילדים

אימון פילאטיס אימהות וילדים הוא גם הזדמנות מעולה ליצור קשרי קרבה עם הילדים ולשתף אותם בפעילות גופנית בריאה.

2. חיבור רגשי: אימון פילאטיס אימהות וילדים יכול ליצור חוויה חיובית וכזו המעניקה זמן איכות להורה ולילד. שעת האימון הממוקדת ותשומת הלב המוענקת מסייעים בחיזוק האהבה והאמון בין ההורה לילד.

3. חיזוק הגוף לאחר הלידה: האימונים מותאמים לנשים לאחר לידה ומסייעים בחיזוק הגוף והשבת האמון והביטחון העצמי. באימונים אלה אנו בבודי מושיין קשובים אלייך ולצרכים שלך, הן הפיזיים והן הרגשיים.

4. שיפור תחושת היציבות: אימון הפילאטיס מקנה יכולת לשלוט בתנועות ולשמור על יציבות גופנית, מה שיכול להפחית את סיכויי הנפילה והפציעות.

6. תנועתיות: חלק מהאימון כולל תרגולים אשר מחברים את הילדים לתנועתיות ומעניקים להם הזדמנות להיות פעילים גם כאשר האם מתרכזת באימון שלה.

7. אמצעי להרגעת הילדים: אימון הפילאטיס יכול לשמש כדרך להרגעת הילדים ולהקנות להם תחושה של שלווה וביטחון.

8. תמיכה בהתפתחות הפיזית והנפשית: האימון מציע לילדים הזדמנות לפתח תחושת גוף ותיאום בין השרירים השונים. זה עשוי לשפר את הגמישות, האיזון והתחושה הפיזית שלהם, וכל זה בעודם בזמן איכות ממוקד עם אמא.

הדרך לשיפור הכושר הגופני והבריאות

כשמדובר בכושר גופני ובריאות, אנו מחפשים את הדרך הטובה ביותר לשפר את עצמנו. אחת מהדרכים המרשימות ביותר לעשות זאת היא על ידי אימוני פילאטיס ממוקדים, איכותיים, יצירתיים ועם צוות מדריכות מנוסה ומקצועי. התחילו את המסע שלכם והצטרפו אלינו לסטודיו פילאטיס מכשירים בהרצליה לחוויה מעצימה ומחזקת.

הסטודיו שלנו ממקום בהרצליה הירוקה בכתובת הנדיב 71, קומה 3

שעות פעילות: ימים א’-ה’: 7:30-12:30 | 17:00-21:00 | יום שישי: 7:30-12:30

בכל אחד מסטודיו לפילאטיס מכשירים שלנו הושקע מחשבה ומאמץ כדי לייצר את האווירה האופטימלית לאימון פילאטיס, בעזרת עיצוב אורבני ואלמנטים הרמוניים. הסטודיוס שונים אחד מהשני, אבל בכולם אפשר למצוא את המכשור המתאים והמתקדם ביותר, פינה קטנה לחפצים אישיים וכמובן מדריכה שתקבל אותך בחיוך. הסטודיוס שלנו מתפרשים באזור תל אביב והשרון.

*קישורים לעמודים של הסניפים >>>

סטודיו לפילאטיס מכשירים רמת גן
סטדיו לפילאטיס מכשירים הרצליה
סטדיו לפילאטיס מכשירים אבן יהודה
סטודיו לפילאטיס מכשירים תל אביב

לשתף זה חלק מהכיף

למה לעצור כאן כשאפשר להמשיך לקרוא...

רוצים להצטרף? השאירו לנו פרטים כאן