קורס פילאטיס מכשירים למדריכות ומדריכים

בואו להעמיק את הידע והמומחיות בקורס פילאטיס מכשירים למדריכות ומדריכים של body motion בהובלת מורן ברוך הוך
בתחום ההולך ומתפתח של כושר ובריאות, פילאטיס התגלה כמגדלור של הרווחה ההוליסטית. עבור אלה המבקשים להשפיע עמוקות על חייהם של אחרים תוך כדי קריירה מספקת, קורס ההכשרה המיוחד שלנו למדריכי ומדריכות פילאטיס מכשירים הוא השער לעולם חדש של אפשרויות מימוש.

יתרונות פילאטיס מכשירים ומזרן

  1. גישה הוליסטית לכושר
  2. חיזוק ליבה
  3. גמישות וטווח תנועה
  4. חיבור גוף-נפש
  5. התאמה ונגישות
  6. מניעת פציעות ושיקום
  7. רבגוניות עם המכשירים השונים
  8. שיפור היציבה ויישור הגוף
  9. קהילה ותמיכה

הדרכת פילאטיס מכשירים מעמיקה

קורס פילאטיס מכשירים למדריכות ומדריכים של body motion מתוכנן בקפידה על מנת לספק לאלו השואפים להדריך פילאטיס הבנה עמוקה של מכשירי הפילאטיס השונים ועקרונות התנועה על פי משנתו של ג’וזף פילאטיס. המשתתפים מתעמקים באמנות ההדרכה זאת באמצעות אימונים משני תפיסה על מכשירים כמו הרפורמר, הקדילק והכיסא. לצד זה אנו מעמיקים בידע של תנועות הפילאטיס המורכבות והדינמיות עד לשליטה מלאה.

תנועה, דיוק, אומנות

מהות הפילאטיס טמונה בדיוק, ובקורס פילאטיס מכשירים למדריכים שלנו אנו שמים דגש חזק על חידוד המיומנויות הנחוצות להדרכה מדויקת ויעילה. בהכשרה אנו נלמד את הדקויות העדינות של התנועה על מנת שנוכל לאפשר למתאמנים לחוות את כל היתרונות הקשורים לאימוני פילאטיס מכשירים.
מהפנים החוצה ומתוך מהות החיבור של גוף ונפש נלמד על מעורבות הליבה, שליטה בנשימה ומנחי גוף.  משתתפי קורס פילאטיס מכשירים מסיימים את לימודיהם עם הבנה מגוונת ועמוקה של המורכבויות העדינות של התנועות עד לרמת אומנות, ומתוך הבנה זו מבססים ומבטאים את הוירטואוזיות הכל כך חשובה בהדרכת מתאמנות ומתאמנים.

אנטומיה, פיוזלוגיה ומכניקה של הגוף

בקורס פילאטיס מכשירים למדריכות אנו מקנים בסיס איתן באנטומיה ופיזיולוגיה החיוני לכל מדריך ומדריכת פילאטיס. בקורס נצלול עמוק אל תוך הביומכניקה של תנועות פילאטיס והשפעותיהן על הגוף. משתתפי הקורס מקבלים תובנות על הקשר בין שרירים ומפרקים ולמעשה איך הגוף שלנו בכלל עובד. תובנות אלו מעצימות את היכולת של המדריכה לבנות מערכי שיעור יצירתיים ומותאמים אישית ובכך למקסם את האפקטיביות של כל מפגש עם המתאמנות והמתאמנים.

התאמה למגוון רחב של מתאמנות ומתאמנים

פילאטיס מיועד לכולם, וקורס הפילאטיס מכשירים למדריכות שלנו משקף את האתוס הזה. המשתתפות לומדות כיצד להתאים אימוני פילאטיס מכשירים על מנת לתת מענה למתאמנים בעלי רמות כושר, יכולות ומטרות מגוונות. בין אם עובדים עם ספורטאים, אנשים המתאוששים מפציעות או כאלה המחפשים אימון דינמי ומאתגר, המדריכות מקבלות את את הכלים הדרושים ליצירת תוכניות מותאמות אישית המהדהדות עם קשת רחבה של מתאמנות ומתאמנים.

מהלכה למעשה

בקורס פילאטיס מכשירים למדריכות ומדריכים התיאוריה מתעוררת לחיים באמצעות התנסות ותרגול מעשי. הקורס שלנו מבטיח שמדריכים לא רק יבינו את התיאוריה מאחורי תנועות פילאטיס אלא גם יפתחו מיומנות בשימוש במכשירי הפילאטיס השונים. הידע המעשי  חיוני ליצירת אימונים מרתקים, יעילים ובטוחים שהמתאמנות והמתאמנים ייהנו ויקבלו תמורה אמיתית.

נטוורקינג – חיבורים וקהילה

ההצטרפות לקורס הכשרת מדריכי פילאטיס מכשירים משמעותה להיות חלק מקהילה תומכת.
זו הזדמנות נפלאה ליצירת קשרים, תמיכה מתמשכת ושיתוף פעולה עם מדריכים עמיתים. חשוב לנו ליצור ולטפח סביבה אשר בה מעודדים צמיחה ולמידה משותפת. תחושת הקהילה הזו משתרעת מעבר לקורס, ומספקת רשת חשובה לשיתופי פעולה עתידיים והזדמנויות חדשות.

הצטרפו למסע חדש ומרתק

קורס פילאטיס מכשירים למדריכות ומדריכים פותח לכם אפשרות להצטרף למסע אשר חורג מהדרכת כושר קונבנציונלית. קורס ההכשרה שלנו למדריכי פילאטיס אינו עוסק רק בלימוד התנועות אלא בגישה מקיפה לכושר החורגת מההיבטים הפיזיים ובעיקר מדובר על העצמת אנשים דרך האמנות והמדע של פילאטיס. בקורס תקבלו כלים רבים אשר יתחילו איתנו בסטודיו וימשיכו איתכם הלאה.

בסיום ההכשרה

בסיום ההכשרה עם העמידה בכל דרישות הקורס תקבלו תעודת מורה לפילאטיס מזרן ומכשירים, תעודה זו היא אחת התעודות הנחשבות והמוערכות בישראל ומוכרת על ידי כל מוסדות הפילאטיס הגדולים בארץ. הכשרת המורים שלנו עומדת בסטנדרטים של ארגון ה- PMA (Pilates method alliance), ארגון פילאטיס מהמובילים בעולם. בנוסף, לבודי מושן חמישה מרכזים לפילאטיס מכשירים ומסיימות הקורס מקבלות באופן מידי אפשרות להשתלב אצלנו בסטודיוס עם סיום ההכשרה.
לינק לסילבוס הקורס ותאריכים

לשתף זה חלק מהכיף

למה לעצור כאן כשאפשר להמשיך לקרוא...

רוצים להצטרף? השאירו לנו פרטים כאן