פילאטיס מכשירים באנגלית

התנאים הנכונים לציוד פילאטיס

לכל מסגרת אימונים יש את תרבות התביעות שלה. שימוש באותו דיאלקט וטיפול אחר חידודים קונבנציונליים גורם להבדל בקרב אנשים מקורבים כקהילה. פילאטיס אינו מקרה מיוחד והמונחים לציוד פילאטיס הם חלק עצום מהתרבות.

השימוש במונח “מכונה” בתוך אולפן הפילאטיס נחשב למזויף. כדי לשכתב את הרומאנה קריזננובסקה, בכירה בפילאטיס, שהכינה אורות פילאטיס רבים, חומרת פילאטיס אינה מכונה, אלא אולי מכשיר.

ג’וזף פילאטיס, החדשן של פילאטיס שלקח את קריזנובסקה מתחת לכנפו, רמז לציוד פילאטיס בעצם כ”מכשיר “.
מתאמני פילאטיס מוכנים ומחנכים גם הם נמנעים מהמילה “מכונה”, ובוחרים ברגל “מכשירים”. המונח “ציוד” מתאים בנוסף, אך כשאתה רומז לחתיכת הפילאטיס החתימה המכונה הרפורמר, המונח “מנגנון” הוא הכותרת המועדפת.

 

סוגי ציוד לפילאטיס

ניתן להרכיב את ציוד הפילאטיס לשתי קטגוריות נפוצות, לבודד הן לפי הערכה והן היכן שתוכלו לצפות ולנצל אותן.

  • חלקי ציוד קטנים ורב-תכליתיים משלבים מעגלי קסם, משקולות וקבוצות התנגדות. ג’וזף פילאטיס ניצל את מעגל הקסם והמשקולות .1 קבוצות התנגדות הגיעו לאחר מכן, שנלקחו על ידי מעיינות מתכת מוחצים, המשמשים בדרך כלל ברפורמר באולפן פילאטיס מוכן לחלוטין. חלקי ציוד קטנים יותר ידועים בכמה אולפנים ומרכזי התעמלות, ורובם מושלמים לתרגול פילאטיס בבית.

 

  •  ציוד (מכשירים) גדול יותר משלב את הרפורמטור של פילאטיס, כיסאות פילאטיס, חביות, מגדל וקדילק. בדרך כלל הציוד שאתה מצפה לגלות בסטודיו לפילאטיס מבצעי לחלוטין. אולפני כיתות חבורה בוטיקיים עשויים להיות הוגנים עם רפורמים, אך אולפן פילאטיס כולל שמעביר הכשרה של אחד על אחד מצטרף לכל מערך מכשירי הפילאטיס.

שימוש בציוד פילאטיס

בין אם אתם מתאמנים בבית או לוקחים שיעורים, הכירו את הציוד שאולי אתם משתמשים בו.

  • מחצלות פילאטיס (Pilates Mats) : ישנם כמה ניגודים בין מזרן יוגה למזרן פילאטיס, מבחינת עובי, מוצקות וגודל.
  • מעגלי קסם (Magic Circles) : ככל שהסיפור הולך, ההשראה ממעגלי הקסם הייחודיים של ג’וזף פילאטיס הגיעה מהטבעות המקיפות חביות נרחבות. מעגלי קסם התקדמו מאז. לשם המחשה, כיום כמה מפיקים מייצרים להם חלופות לרמות עמידות שונות.
  • להקות פילאטיס (Pilates Bands) : להקות התנגדות לפילאטיס באורכים ומתחים שונים לחלוטין. קבוצות בסגנון סרט בדרך כלל עובדות טוב יותר מקבוצות אבובים לתרגול פילאטיס בבית.
  • משקולות (Weights) : בזהירות ובזהירות תוכלו לאחד משקולות קטנות וקלות (משקולות או משקולות רגל תחתונה) למספר תרגילי פילאטיס.
  • רפורמטור הפילאטיס (Pilates Reformer) : ג’וזף פילאטיס המציא את הרפורמר, אחד החלקים החיוניים של מכשיר הפילאטיס. לפי הדיווחים, הוא החל במיטות בית חולים עם מעיינות מכונות המחוברים למוצבי המיטה, ופרסם עבודות עצירה למלחמה במחנה מעצר באי הבריטי על איש שם גם הוא היה כלוא בתוך מלחמת העולם הראשונית. זה התקדם לרפורמר הכל כלול שלו ולזנים הרפורמים של ימינו.
  • כיסא פילאטיס (Pilates Chair) : גם ג’וזף פילאטיס יצר את הכיסא, המכונה מדי פעם “כיסא וונדה” או כיסא מו. כמה אולפנים מציעים שיעורי איסוף הניתנים לעבודות על הכיסא.

Signup Today! https://bodymotion.co.il/contacts

Instagram:@bodymotionstudios | Whatsapp: +972543452404
Facebook: @bodymotion.tlv | Tel:039595355

תגובות

כתובת דוא"ל שלך לא תוצג

× How can I help you
דילוג לתוכן