תקנון Body Motion

 

מבוא

ברוכים הבאים לסטודיו body motion. הסטודיו שלנו עובד על עיקרון היחס האישי ועל כן האימונים נבנים מראש ונערכים בקבוצות קטנות. הרשמה/ביטולים מתבצעת דרך אפליקציית מתאמנים. אנו מאמינים כי השיעור צריך להיות מעורר השראה, אינטנסיבי ובטוח. המשימה שלנו לחזק ולייצב את גופכם ולחיות ללא כאבים. החזון שלנו הוא לשנות את אורח החיים של המתאמנים שלנו. כל האימונים שלנו נמשכים כ- 55 דקות , האימון הינו אימון גוף מלא באמצעות המכשור הקיים בסטודיו. שירות לקוחות – שעות פעילות משרדי body motion הינן בימים א’-ה’ 09:00-18:00 ובימי ו’ וערבי חג 09:00-12:00. הטיפול יינתן עד 4 שעות.

תנאי שימוש

על ידי הרשמה לאימונים בסטודיו, את/ה מסכימ/ה להיות כפופ/ה לתנאים וההגבלות המפורטים בהמשך (תנאים והגבלות). אם אינך מסכימ/ה לתנאים וההגבלות האלה, לא תינתן השתתפותך בשיעורים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות, לעדכן או לשלוח מחדש תנאים והגבלות אלה בכל עת. כל שינוי כזה יפורסם באפליקציית המתאמנים שלנו והינך מסכימ/ה להיות מחויב לשינויים לאלה.

1. הצהרת בריאות

לפני ביצוע רישום לשיעור ולאפליקציית המתאמנים, יש לחתום דיגיטלית על הצהרת הבריאות ותקנון הסטודיו. סטודיו body motion מסיר מעצמו כל אחריות ממתאמנים שהגיעו לשיעורים מכל סוג שהוא ואינם חתמו על טופס הצהרת הבריאות אשר נשלח אליהם. כאשר משתתפים באימונים אצלנו, עלייך להתאמן ולעבוד בקצב שלך. עצור/י מיד אם את/ה מרגיש/ה כאב או אי נוחות ופנה מיד למדריכה. עליך להודיע למדריכה שלך אם יש פציעות קיימות או מצבים רפואיים אשר עשויים להשפיע על יכולתך לבצע את התרגילים בשיעורים שלנו.

2. מחירים והזמנת שיעור

המחירים הנוכחיים ולוחות הזמנים שלנו מוצגים באפליקציית המתאמנים. מעת לעת המחירים שלנו עשויים להשתנות ואלה יפורסמו באפליקציית המתאמנים ובאתר האינטרנט bodymotion.co.il. המחירים ולוחות הזמנים עשויים להשתנות בין סטודיו וסטודיו. יש מספר קבוע של מקומות בכל סטודיו. כדי להשתתף באימון, יש להזמין מקום. הזמנות ניתן לבצע באפליקציית המתאמנים או על ידי יצירת קשר עם משרדי body motion.

3. מדיניות ביטול שיעור

הזמנת אימון ניתנת לבטל באופן מקוון על ידי כניסה לחשבון שלך באפליקציית המתאמנים ובחירת השיעור שברצונך לבטל, או על ידי יצירת קשר למשרדי body motion. כדי לבטל את האימון, עליך לבטל באפליקציית המתאמנים לפחות 12 שעות לפני תחילת השיעור. ביטולים שנעשו פחות מ 12 שעות לפני האימון יגררו חיוב מלא . כמחווה לשאר המתאמנים אם את/ה יודע/ת שלא תגיע/י לשיעור שהזמנת בסטודיו פחות מ 12 שעות לפני תחילת השיעור, אנו ממליצים לבטל את האימון באפליקציה, כך שמתאמן אחר יהיה רשאי להגיע ולהשתתף בשיעור.

4. רשימת המתנה

אין זמינות באימון? אין בעיה! אם את/ה לא מצליח/ה להזמין מקום כי השיעור מלא, ניתן להירשם ברשימת ההמתנה וכאשר מתפנה מקום, תקבל/י הודעה באמצעות אפליקציית המתאמנים באופן אוטומטי. לאחר קבלת ההודעה יהיה עלייך לענות חזרה תוך 10 דקות ולאשר את השתתפות באימון. כמחווה לשאר המתאמנים, אם אינך זמין עוד להשתתף באימון, הסר את עצמך מהרשימה ההמתנה באמצעות אפליקציית המתאמנים.

5. מנויים וכרטיסיות

כל האימונים חייבים להיות משולמים מראש לפני ההגעה לסטודיו. התשלום מתבצע דרך משרדי body motion. המכירה של כל מנוי או כרטיסייה כפופה לתנאים והתניות ספציפיים החלים על סוג החברות שבה את/ה רכשת, אשר חלק מהם יכולים לכלול תקופת התחייבות מינימלית, מגבלות זמן ו/או כל מגבלה אחרת. מנויים או כרטיסיות אינן ניתנות להעברה בין המתאמנים או כל אדם אחר ואינן ניתנות למכירה, למסחר, למסירה או להעברה בכל דרך אחרת לכל אדם שאינו הרוכש הישיר מ body motion. כל כרטיסייה הינה בעלת תאריך תפוגה. אם נותרו מספר אימונים לאחר תאריך התפוגה, אזי יפקעו האימונים ולא יוחזרו החזרים עבור יתרת האימונים שנותרו בכרטיסייה. הרכישה (מנוי / כרטיסייה) הינה סופית. Body motion לא מבצעת החזרים כספיים, העברות, השעיות או תוספים על החבילות עבור מחלה, פציעה, שינוי דעת, שגיאת משתמש, שינוי כתובת, חוסר התאמה או כל סיבה אחרת אלא על פי שיקול דעתה הבלעדי של body motion.. מנויים – התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד. כרטיס האשראי מחויב באופן אוטומטי בכל חודש בתאריך תחילת המנוי. כרטיסיות/אימון פרטי/חבילת אימונים פרטיים – משולם מראש וניתן לחלק עד 2 תשלומים. להלן המחירים, תנאים ותוקף עבור כל סוג של חבילת אימון: מנוי סולו – מנוי פעם בשבוע בעלות 300 ₪.ניתן לביטול בכל עת בהתראה של חודש מראש. מנוי דאבל – מנוי פעמיים בשבוע בעלות 500 ₪. ניתן לביטול בכל עת בהתראה של חודש מראש. מנוי טריפל – מנוי שלוש פעמים בשבוע בעלות 695 ₪ . ניתן לביטול בכל עת בהתראה של חודש מראש. מנוי UNLIMIT – מנוי ללא הגבלה בעלות 800 ₪ . ניתן לביטול בכל עת בהתראה של חודש מראש. כרטיסייה 8 – 8 אימונים בתוקף ל-60 יום בעלות 600 ₪. אימון פרטי – אימון 1/1 עם מאמנת בעלות 270 ₪.

6. Motion credit

מעת לעת, אנו עשויים להציע motion credit למנויים הרשומים שלנו על רישום חבר חדש לסטודיו שלנו. בשימוש ב- Motion credit ניתן לרכוש מנוי/כרטיסייה או מוצרים של body motion. Motion credit אינם ניתנים לפדיון במזומן והעברה בין מתאמנים.

8. לוח אימונים

לוח האימונים של body motion עשוי להשתנות בין סטודיו לסטודיו והוא כפוף לשינוי או לביטול ללא הודעה מוקדמת. אין אנו אחראים בכל דרך שהיא לספק החזר כספי או פיצוי מכל סוג שהוא עבור אימונים שמבוטלים על פי לוח האימונים ללא הגבלה ולכל סוג של שינוי או ביטול. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את שעות פתיחת הסטודיו בכל עת, ללא הודעה מוקדמת. במידה ושינוי הופך קבוע תועבר הודעה למתאמני הסטודיו הרלוונטי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להחלפת מדריכה ללא הודעה מוקדמת.

9. תנאי כניסה

Body motion שומרים לעצמם את הזכות לסרב להכניס או לפלוט מכל אחד מהסטודיוס שלנו, לקוחות או אחרים המתנהגים בצורה אנטי-חברתית, פוגעת, תוקפנית, פוגעת או מסוכנת, או בכל אופן אשר עלול לאיים על ביטחון המתאמנים שלנו או אנשים אחרים בסטודיו. על מנת למזער הפרעות במהלך האימונים שנערכים בסטודיו, אנו ממליצים להגיע לפחות 5 דקות לפני מועד תחילת האימון. לאחר 10 דקות מתחילת האימון, לא תינתן כניסה לאימון. עישון אסור בפנים ומחוץ הסטודיו שלנו בכל עת. להנאת כל המתאמנים בסטודיו, יש להשתיק את הטלפון הסלולרי לפני האימון.

10. בטיחות אישית וקבלת סיכונים

עליך ליידע את המדריכים אם ישנם סיכונים כלשהם לבריאותך על ידי השתתפות בשיעור לרבות אם יש לך פציעה קיימת, מחלה, כאבי שרירים / אי נוחות או בהריון, לפני תחילת השיעור. השתתפות בכל צורה של תירגול ב סטודיוס שלנו במצב רפואי הנוכחי נעשה לחלוטין על אחריותך. את/ה מכיר בכך שהשתתפותך בשיעורים שלנו עשויה להיות כרוכה בסיכונים, לרבות סיכון לפציעה אישית. מדריכי סטודיו body motion אינם מיומנים מבחינה רפואית ולכן אינם מוסמכים להעריך האם לקוחות במצב גופני טוב ו / או שלקוחות יכולים לעסוק בפעילות גופנית. אתם מכירים בכך שהמדריכים שלנו יכולים להשתמש בשיטות מישוש ושיטות התאמה, או ליצור איתכם מגע פיזי לצורך תיקון או שיפור התנועה וכל זה על מנת להבטיח כי תרגול פילאטיס ייעשה בהתאם לפרקטיקה המומלצת של סטודיו Body Motion.

11. הריון

השיעורים שלנו בסטודיו מותאמים לנשים בהריון וזאת בתנאי שהריון אינו בסיכון ובאישור רפואי בלבד. המלצתנו היא להתאמן עד שבוע 36 .

14. מבצעים מיוחדים

מעת לעת, הסטודיו שלנו עשויים להציע מבצעים. לא כל סטודיו ישתתף בכל קידום שמציע body motion אנו מזמינים אותך לבדוק בסטודיו בו אתה מתאמן באשר למבצע קיים.

15. תשלום

על אחריות המתאמן להבטיח כי יש כיסוי באמצעי התשלום בכדי לכסות את העלות של רכישת מנוי/כרטיסייה או מוצרים אחרים שלנו. אם התשלום יידחה מכל סיבה שהיא, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע תשלום בכל עת, כאשר יש מספיק כספים בחשבון הבנק או בכרטיס האשראי המיועד, על מנת ליישב את כל העמלות החייבות. אם חיוב אוטומטי נדחה בשל אי כיסוי, ספק האשראי יגבה תשלום עמלה בגין עסקאות שנכשלו. עמלה זו תועבר אליך כ -7 ימים לאחר התשלום שנכשל.