פילאטיס ביתי VS. סטודיו לפילאטיס

עמודי הבית VS. סטודיו לפילאטיס

עמודי הבית VS. סטודיו לפילאטיס

יש ספק קטן שפילאטיס עשוי להיות מאמץ פיזי נחמד. התרגילים מחזקים את הליבה הקשורה אליך מוסיפים גמישות למפרקים שלך, המשפרים את היציבה שלך ומספקים לך גוף חזק ומאוזן בסך הכל. עם זאת, בדרך כלל זה לעתים קרובות מטריד להגיע להחלטה אם עליכם לקבל אימונים או באולפן פילאטיס כמו פילאטיס בטכניקת שפרד. יש פעולות וחסרונות לכל דבר וחשבון על הצרכים שלך, התקנה אחת עשויה להתאים לך יותר מאשר אחרת.

פילאטיס בבית

כאשר הפילאטיס הראשון זכה לאיכות כמשטר אימונים, זה היה בלעדי לאולפני הפילאטיס ומרכזי הכושר האלטרנטיביים. המכשור הנוגע לאימונים תפס המון סרטוני שטח ואימונים וכדומה לא היו. עם זאת, בעולם של ימינו, תהיה לך גישה לכל אחד או כל סוגי ציוד האימון השונה וסרטוני האימון בנוחות הבית שלך.

לעשות קבלת אימונים בפילאטיס יש כמה יתרונות. תסיים את התרגילים שלך בכל פעם שיש לך זמן ולא תצטרך להודות בלוח הזמנים של סטודיו לפילאטיס. אימוני הקבלה מאפשרים לך גם לקבוע את הקצב שלך ולא לחוש לחץ על ידי אחרים. מכשור בדיוק כמו מעגל הקסם ואפילו הרפורמטור של הפילאטיס נרכשים לרוב מקלטים מקוונים ומשומשים (בתנאי שיש לכם מספיק שטח בבית שלכם).

יש גם חסרונות בפילאטיס בבית. אחד החסרונות הגדולים ביותר הוא שלא יוצא לך להבין עם פדגוג פילאטיס מנוסה באופן אישי. מדריך פילאטיס יכול לאשר שאתה מסיים כל תרגיל כראוי וכל חלק מכם נמצא בקנה אחד כדי להקטין את הסיכוי לפציעה. יתכן שאתה לא יכול לקבל את התמיכה של חברי הכיתה שלך לאחר קבלת המאמץ שלך. זה עשוי גם להיות מטריד להתאמן בבית באופן שיטתי, כתוצאה מכך שתסחו את עצמכם עם דברים שדורשים לעשות סביב הבית.

עובד באולפן פילאטות

אימון באולפן פילאטיס יכול להיות אפשרות נחמדה עבור מספר אנשים. עבודה עם מדריך פילאטיס מיומן מבטיחה שתקבלו את ההיגוי הנכון לאורך כל האימון. כמה אולפני פילאטיס מספקים גם מפגשי פילאטיס שאינם ציבוריים כדי לייצר חווית אימון בהתאמה אישית. הבנה באולפן פילאטיס פירושה גם שלא תצטרך לרכוש ולאחסן מכשור בדיוק כמו הרפורמטור בפילאטיס.

Body Motion סטודיו לפילאטיס

אם אימון באולפן פילאטיס נשמע כמו דבר שאתה פשוט נהנה ממנו ואתה מתגורר בישראל, בדוק בסטודיו Bodymotin. מדריכי הפילאטיס שלנו יכולים לאשר שכל פגישה שימושית בה אתה משיג את התוצאות הרצויות לך. למידע רב אודות השיעורים שלנו, מדריכי הפילאטיס שלנו, או כל אחד מהשירותים ההפוכים שאנו נוטים להציע, צרו קשר לפגוש את BodyMotion היום!

 

Signup Today! https://bodymotion.co.il/contacts

Instagram:@bodymotionstudios | Whatsapp: +972543452404
Facebook: @bodymotion.tlv | Tel:039595355

תגובות

כתובת דוא"ל שלך לא תוצג

× How can I help you
דילוג לתוכן