מכשירים מומלצים לאימון פילאטיס

רוצה לשפר את שגרת אימוני הפילאטיס ולקחת את מסע הכושר שלך לשלב הבא? את מוזמנת להכיר את העולם המופלא של מכשירי פילאטיס. מכשירי פילאטיס מקצועיים לא רק מגוונים את שגרת האימונים אלא גם מתמקדים בקבוצות שרירים, משפרים את הגמישות, מחזקים את הליבה ומשפיעים לטובה על היציבה. אנחנו במכון בודי־מושן מבינים שחשוב לדייק בתרגול פילאטיס ויודעים שהדיוק אפשרי רק במכשירי פילאטיס איכותיים ומקצועיים. רוצה להכיר את המכשירים המובילים שישמשו אותך בזמן התרגול במכון? הינה כל מה שאת צריכה לדעת עליהם. 

רפורמר

הרפורמר הוא אחד המכשירים האיקוניים ברפרטואר של הפילאטיס. הוא בנוי כמיטה קשיחה ואינטראקטיבית שמותקנים בה רצועות או קפיצים, ומציע למתאמנת סדרת תרגילי התנגדות שמאתגרים את הגוף. אפשר להתאים את עוצמת ההתנגדות של התרגילים ברפורמר לרמת הכושר ולסיבולת של המתאמנת, וזה מה שמיוחד בו. הוא מתאים לתרגילים רבים, וכל תרגיל מחזק את שרירי הליבה ומשפר את הגמישות ואת היציבה. 

כיסא פילאטיס

כיסא הפילאטיס, המכונה גם כיסא וונדה, הוא מכשיר פילאטיס קומפקטי אך רב־עוצמה המתמקד בפלג הגוף התחתון, בשרירי הליבה ובשרירים המייצבים. העיצוב הייחודי שלו מאפשר מבחר תרגילים בישיבה ובעמידה, ולכן הוא מושלם לחיזוק השרירים ולשיפור שיווי המשקל והחישה העצמית. בזכות הקומפקטיות שלו הוא מושלם למכון פילאטיס ומזמין את המתאמנות לאימון מאתגר בלי לתפוס הרבה מקום. 

קאדילק

הקאדילק, או שולחן הטרפז, הוא מכשיר ר־תכליתי המאובזר בקפיצים, במוטות וברצועות. הוא נכלל בקטגוריה של מיטות פילאטיס מתאים למבחר תרגילים המתמקדים ביישור עמוד השדרה, בגמישות הגוב ובדפוסי תנועה בריאים ומיטיבים. החל במתיחות עדינות וכלה באימוני כוח מתקדמים – בקאדילק תמצאי אין־סוף אפשרויות לאימון איכותי ויעיל בכל הרמות. 

חבית

את חבית הפילאטיס אפשר למצוא במכון בכמה סוגים ובכמה גדלים. החבית תומכת בעמוד השדרה ומסייעת בתרגילי מתיחות. היא מתרגלת את  שרירי הליבה התחתונים, את הגב ואת הירכיים ומשפרת את הגמישות ואת טווח התנועה. בין שאת עושה כפיפות לאחור, ובין שאת עובדת על מתיחות צד או על כפיפות בטן, החבית תתמוך בך, תייצב אותך ותעזור לך להעמיק את התרגול ולהשיג תוצאה מיטבית. 

טבעת התנגדות

טבעת ההתנגדות היא מכשיר רב־תכליתי שאי אפשר לוותר עליו באימוני פילאטיס מזרן. בהיותה קלת משקל ומעוצבת בפשטות היא מושלמת לתרגילים שרירים ממוקדים, לחיזוק הרגליים, הירכיים, רצפת האגן והזרועות.  אם תשלבי טבעת התנגדות באימונים שלך, תחזקי את השרירים ותחטבי אותם ותלמדי לתרגל את גופך בחוכמה. 

מכשירים חכמים לאימון מושלם

תרגול פילאטיס מכשירים בקביעות יעזור לך לפתח כוח, גמישות וחיוניות. המדריכות המנוסות במכון ילוו אותך בשגרת האימונים ויעזרו לך להתאם את התרגילים לרמת הכושר וליעדי החיטוב שלך. בין שאת מתאמנת מתחילה, ובין שאת מתאמנת ותיקה, אצלנו במכון תמצאי את כל מה שנחוץ לחוויית פילאטיס שלמה ומושלמת. את מוזמנת לבקר אותנו היום ולהתוודע ליופי ולפשטות של הפילאטיס. 

 

לשתף זה חלק מהכיף

למה לעצור כאן כשאפשר להמשיך לקרוא...

רוצים להצטרף? השאירו לנו פרטים כאן