כפר סבא

כפר סבא

Body Motion כפר סבא

בואו לבקר בסטודיו לפילאטיס בכפר סבא! אנו מציעים סטודיו לפילאטיס ברמה עולמית עם מיטב מדריכי הפילאטיס בעיר!

יש לנו מגוון של ציוד כדי להפוך את חווית הפילאטיס שלכם לבלתי נשכחת. פילאטיס מתאים לכל אחד מכל הגילאים, טוב לילדים, בני נוער, מבוגרים ואפילו אישה בהריון.

פילאטיס הוא אימון בעל השפעה נמוכה יעיל לחיטוב השרירים, הליבה, ניידות מפרקים, שיפור היציבה וגמישות. זה גם עוזר להתאוששות מכאבי גב או מפציעות אחרות על ידי חיזוק האזור הפגוע.

שני סוגים של פילאטיס

שתי הצורות הבסיסיות של פילאטיס הן:

פילאטיס מבוסס מחצלת – זו סדרה של תרגילים המבוצעים על הרצפה תוך שימוש בכוח המשיכה ובמשקל גופך שלך בכדי לספק עמידות. המטרה העיקרית היא להתנות את השרירים העמוקים והתומכים בגופך לשיפור היציבה, האיזון והתיאום

פילאטיס מבוסס ציוד – זה כולל ציוד ספציפי הפועל כנגד התנגדות קפיצית, כולל ‘הרפורמר’, שהוא כרכרה זזה שאתה דוחף ומושך לאורך מסילותיה. צורות מסוימות של פילאטיס כוללות משקולות (כגון משקולות) וסוגים אחרים של ציוד קטן המציעים עמידות לשרירים.

פילאטיס היא שיטה בטוחה ויעילה של שיקום ופעילות גופנית המתמקדת באיזון שרירי. זו סדרה של כ -500 תרגילים בהשראת קליסטניקים, יוגה ובלט. פילאטיס מאריך ומותח את כל קבוצות השרירים העיקריות בגוף בצורה מאוזנת. זה משפר את הגמישות, הכוח, האיזון ומודעות הגוף.

יתרונות בריאותיים שונים של פילאטיס כוללים:

  • עלייה בכוח ובטונוס השרירים, במיוחד שרירי הבטן, הגב התחתון, הירכיים והישבן

  • כוח שרירים מאוזן משני צידי הגוף

  • שליטה שרירית משופרת בגב ובגפיים

  • ייצוב משופר של עמוד השדרה

בפילאטיס תוכלו לבצע תרגילים תוך שימוש במשקל גופכם האישי, או בעזרת ציוד שונות. שיטת הפילאטיס נלמדת להתאים לכל אדם והתרגילים מוערכים מחדש באופן קבוע כדי לוודא שהם מתאימים לאותו אדם. בשל תשומת הלב האינדיבידואלית, שיטה זו יכולה להתאים לכולם החל מאתלטים מובחרים ועד אנשים עם מוגבלות בתנועה, נשים בהריון ואנשים עם רמות כושר נמוכות.

הערה: התייעץ תמיד עם הרופא לפני שתתחיל תוכנית כושר חדשה כלשהי, במיוחד אם יש לך מצב רפואי קיים או שלא התאמנת זמן רב.

Signup Today! https://bodymotion.co.il/contacts

Instagram:@bodymotionstudios | Whatsapp: +972543452404
Facebook: @bodymotion.tlv | Tel:039595355

תגובות

כתובת דוא"ל שלך לא תוצג

× How can I help you
דילוג לתוכן