יוגה הרצליה

יוגה

ברוכים הבאים לסטודיו היוגה שלנו בהרצליה!

אנחנו המרכז ליוגה המוביל באזור ומזמינים אתכם להתנסות בחוויה מרגיעה ומאזנת. איפה אנחנו נמצאים? הסטודיו שלנו נמצא בהרצליה, ברחוב הנדיב 71, קומה שלישית. 

אנחנו פתוחים למתרגלי היוגה שלנו באופן יומיומי.

שעות הפעילות שלנו הן: 

א’ עד ה’ – 7:30-10:30 בבוקר, ו-17:00-21:00 בערב.

ביום שישי, אנו פתוחים בין השעות 7:30-11:30.

שיעורי היוגה שלנו בסטודיו הרצליה אורכים כ-55 דקות ומיועדים לקבוצות של עד 18 משתתפים. הקבוצות הקטנות מאפשרות לנו לתת תשומת לב מרבית לכל מתרגל ומתרגלת. בואו והצטרפו אלינו לחוויה של שקט ואיזון.

יוגה ויניאסה

יוגה ויניאסה היא סגנון דינאמי של יוגה שמשלב תרגולים של נשימה, תנועה ומדיטציה. ויניאסה מתורגמת ל”תנועה שמונעת בנשימה”, והשם מסמל את השורש של המעשה, שהוא השליטה על הנשימה תוך כדי תנועות הגוף. בכל תרגול, המתרגלים נעים ברצף חלק וזורם מתנוחה לתנוחה, בהתאמה לנשימה שלהם, ויוצרים ריקוד מהפנט של גוף ונשימה. השיעורים משפרים את כוח השרירים, הגמישות, ומסייעים בשיפור הקואורדינציה והאיזון. ויניאסה מעניקה למתרגלים את האפשרות לחקור את הגוף שלהם באופן חדש ולהתמקד ברגע.

Power יוגה

 יוגה היא גרסה יותר אינטנסיבית וחזקה של היוגה. היא מתמקדת בחיזוק שרירי הליבה, שיפור הכוח, והגברת הסיבולת. באמצעות שילוב של תנוחות יוגה מסורתיות עם אימוני כוח, השיעורים מאתגרים את הגוף והנפש. אפשר לצפות לזיעה מרובה, שריפת קלוריות, וחיזוק שרירי הגוף באופן משמעותי. אף על פי שPower יוגה היא סגנון יוגה מאתגר, היא מתאימה למתרגלים בכל הרמות, וניתן להתאמה אישית של התרגולים ליכולת של כל מתרגל. השיעורים מסתיימים עם תחושה של שקט פנימי, חופש ואנרגיה מחודשת.

יוגה בהריון - האם זה מתאים?

מהלך ההריון הוא זמן של שינויים רבים ומשמעותיים בגוף האישה, פיזיים ואמוציונליים כאחד. יוגה בהריון יכולה להציע שפע יתרונות לנשים בהריון, כל עוד היא מתבצעת באופן מונע ותוך ייעוץ עם רופא. אנו נתקלים בשאלות רבות אודות נושא יוגה בהריון, האם זה בריא, האם מומלץ והאם יש יתרנות ליוגה בהריון? תמצתנו מספר יתרונות כדי לעשות סדר בדברים. 

  1. הקלה על כאבים ונוחות – תרגול יוגה בהריון יכול לעזור להקל על כאבי גב תחתון, המתח בצוואר והכתפיים, ונפיחות ברגליים אשר שכיחה בזמן ההריון.
  2. חיזוק שרירים – יוגה מחזקת את שרירי הגוף, מה שיכול לעזור להתמודד עם המשקל הנוסף שההריון מביא עימו.
  3. שיפור במערכת העיכול – תנודות מסוימות ביוגה מקדמות את זרימת הדם ותפקוד העיכול, מה שיכול לעזור להקל על בעיות נפוצות הקשורות במערכת העיכול בהריון.
  4. שיפור במערכת הנשימה –  תרגול יוגה בהריון כולל עבודה עם טכניקות נשימה שיכולות להיות שימושיות בלידה כמו כן, לשפר את נשימת האם ואת זרימת החמצן לתינוק
הגדרת יוגה

האם יוגה בהריון מתאימה לכולן?

באופן כללי, יוגה בהריון יכולה להיות מתאימה ומועילה לרוב הנשים. עם זאת, ישנם מצבים מסוימים בהם ייתכן שתרגול יוגה לא יהיה מומלץ. עדיף להתייעץ עם הרופא שלכן לפני שאתן מתחילות או ממשיכות תוכנית יוגה במהלך ההריון. כמו כן, אנו ממליצים להתחיל או להמשיך תרגול יוגה בהריון תחת פיקוחו של מדריך מנוסה, שידע להתאים את התרגולים להריון. תמיכה נכונה יכולה להפוך תרגולי יוגה בהריון לחוויה מרגיעה וממריצה שתעזור לכן להתמודד עם השינויים שההריון מביא עימו ואף להכין אתכן לתהליך הלידה.

רוצים להצטרף? השאירו לנו פרטים כאן