אירועים פרטיים

ריטריט יוגה בחו״ל סרי לנקה

בודי מושיין - מסע לחגיגה מודעת

למה שלא תהפכו את האירוע הבא שלכם לחוויה בלתי נשכחת על ידי שילוב של תרגולי יוגה ומדיטציה, סדנאות צלילים וריטריט יומי אשר ירחיבו את הלב ואת הרווחה הפנימית של המתארחים שלכם?

בין אם מדובר במפגש חברה, חגיגת יום הולדת או הפקה פרטית, הסדנאות של בודי מושיין נועדו להעלות את האירוע שלכם לגבהים חדשים. בואו לגלות כיצד ההצעות שלנו יכולות להוסיף נופך של תשומת לב והתחדשות לכל אירוע.

בין אם אתם מתכננים אירוע חברה לבניית צוות, מסיבת רווקות או חגיגה פרטית, המפגשים הללו מציעים למשתתפים הזדמנות לברוח מהכאוס ולאמץ שלווה פנימית. צרו מרחב שליו בתוך האירוע שלכם וצפו במשתתפים נהנים מתחושה חדשה של רוגע ובהירות.

הפעילויות שלנו מותאמות לאירועים פרטיים, ימי גיבוש, ימי חברה, מסיבת רווקים/רווקות, חגיגות יום הולדת.

סדנאות מדיטציה ומיינדפולנס

עודוו מיינדפולנס וצמיחה אישית באירוע שלכם עם הסדנאות המודרכות שלנו. המפגשים הללו מושלים למפגשים ארגוניים, מקדמים הפחתת מתח ובהירות מנטלית בקרב המשתתפים. המנחות שלנו יעבירו תרגילי מיינדפולנס אינטרקטיביים, ויעזרו למשתתפים לפתח כלים בעלי ערך לניהול מתח ושיפור המיקוד.

 

ריטריט יוגה בחו״ל סרי לנקה
ריטריט יוגה בחו״ל

תרגולי יוגה חווייתיים

יוגה היא יותר מסתם תרגול; זהו מסע של גילוי עצמי ורווחה. שלבו את האנרגיה המיוחדת של היוגה באירוע שלכם והביאו איזון, תשומת לב וחיוניות לאורחים שלכם. בבודי מושיין אנו מתמחים ביצירת חוויות יוגה בלתי נשכחות המותאמות לצרכים הייחודיים של האירוע שלכם. גלו כיצד שילוב תרגול יוגה יכול לרומם את האירוע שלכם ולהשאיר השפעה מתמשכת על המשתתפים והאורחים.

בהדרכת מדריכות מנוסות, סדנאות היוגה והמדיטציה שלנו פונות לכל הרמות, מה שהופך אותן לנגישים לכולם. 

סדנת צלילים

חוו את הכוח המרפא של הצלילים באירוע הבא שלכם עם סדנאות הצלילים שלנו.
טיפול בצלילים, פרקטיקה עתיקה עם רלוונטיות מודרנית, מציעה דרך ייחודית כדי לשפר את רווחת האורחים שלכם. החל ממפגשים ארגוניים ועד לחגיגות פרטיות, הסדנאות שלנו יוצרות חוויה סוחפת ומחדשת שמותירה חותם הרמוני על כל משתתף. גלו כיצד קסם הצליל יכול להעלות את האירוע לגבהים חדשים.

 

קערות טיבטיות - ריטריט
ריטריט יוגה בחו״ל

פעילויות בהתאמה אישית

אנו בבודי מושיין מבינים שכל אירוע הוא ייחודי. זו הסיבה שאנו מציעים פעילויות מגוונות להתאמה אישית כדי לענות על הצרכים הייחודיים שלכם. ניתן לשלב את הפעילויות בתוכנית הקיימת או להפיק ״ריטריט יום״ המשלב כמה מהפעילויות שלנו יחד ליצירת חוויה הרמונית והוליסטית המתמקדת ברווחה פנימית. בין אתם רוצים להתמקד ברגיעה, הפחתת מתח או צמיחה אישית, הצוות שלנו יעבוד איתכם בצמוד ליצירת חוויה מותאמת ובלתי נשכחת. 

 

רוצים להצטרף? השאירו לנו פרטים כאן