אימוני כושר לנוער

אימוני כושר לנוער

אין גיל מוקדם מדי להתחיל פעילות גופנית!

במקום זמן מסך – הציעו למתבגרים שלכם פעילות גופנית מהנה שמתאימה להם!

זה לא סוד שאנחנו חיים בעולם של גירויים ויזואליים שמשפיעים על כולנו ובעיקר על בני הנוער. הם יושבים הרבה שעות מול מסך המחשב או עם הטלפון הנייד ביד – אבל מה עם קצת פעילות גופנית? אם חשבת שיש גיל מוקדם מדי  להתחיל לפעילות גופנית, כדאי לדעת שאין כזה! גילאי 10-11 הם  בדיוק הגילאים שמתאים להתחיל לבנות את השרירים ולסייע להתפתחות התקינה של הגוף כולו!

גיל ההתבגרות הוא הזמן שבו הגוף מתחיל להיבנות ולהתחזק. התחלה טובה תביא איתה שרירים חזקים, טווח תנועה רחב, כושר גופני גבוה ותחושה כללית טובה מאד. לא זאת בלבד, הרי שביצוע פעילות גופנית על בסיס קבוע תורמת למצב רוח מרומם ותחושת מסוגלות עצמית – מה שתורם רבות לדימוי העצמי של בני הנוער.

כבר מזמן הוכח שדרך פעילות ספורטיבית קבועה אפשר לשפר את תחושת הערך העצמי, להתגבר על קשיים חברתיים או לימודיים, לחזק את הביטחון האישי ולהרגיש שנותנים לגוף את מה שהוא צריך. זה בדיוק מה שאנחנו נותנים למתאמנים שלנו, בכל גיל.

כשיושבים כל כך הרבה שעות מול המסכים השרירים מתנוונים, הגוף במצב מנוחה תמידי ועם הזמן – גם תחושת כבדות או איטיות תגיע. בני הנוער צריכים פעילות גופנית שמתאימה להם, שתגרה אותם, תעניין אותם ותעזור להם להציב לעצמם אתגרים ומטרות

ותוך פרק זמן קצר – הם יצליחו לעמוד בהם! ברגע שהם יגיעו אלינו, אנחנו כבר נעשה את כל השאר.

אצלנו בסטודיו בודי מושן אנו מציעים אימוני כושר שמתאימים לגילאי 11-17. העצימות הנכונה, הרמה המתאימה והתרגילים שבני הנוער צריכים על מנת שהגוף שלהם יתפתח בדיוק כמו שהם רוצים. יש להם מטרה מסוימת שהיו רוצים להשיג? נשמח לעזור להם למצוא את הדרך הכי טובה להגיע אליה!

אצלנו ייהנו בני הנוער מאימונים קבוצתיים בשעות נוחות, משימוש מגוון באביזרים שונים וכמובן מליווי אישי צמוד של מאמן שמכיר את בני הנוער ויודע מה הכי מתאים להם!

אז יאללה מחכים לכם בסטודיו!!!

 

תגובות

כתובת דוא"ל שלך לא תוצג

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to Galhbodymotion@gmail.com

× How can I help you
דילוג לתוכן